HONEYWELL FC-PSU-UNI2450U V2.1 SİSTEM GÜÇ KAYNAĞI ÜNİTESİ FCPSUUNI2450U YENİ

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Honeywell
Model numarası: FC-PSU-UNI2450U
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: USD
Teslim süresi: 3-5 gün
Ödeme koşulları: / T
Şart: Orijinal yeni Garanti: 12 ay
Nakliye terimi: DHL / TNT / UPS / FEDEX vb.
Vurgulamak:

tc iah161

,

mc paih03

Ironman Technology Co, LTD

 

Hakkımızda:

Otomasyon parçaları ve endüstriyel kontroller, PLCS, DCS, Modül / Kart, Güç kaynağı, Kontrolör vb.


Öne Çıkan Marka:
● BALAYI ● AB ● OMRON ● SIEMENS ● SCHNEIDER

● ROSEMOUNT ● ABB ● NOTIFIER ● MTL ● GE ● Ve daha fazlası!


HONEYWELL FC-PSU-UNI2450U V2.1 SİSTEM GÜÇ KAYNAĞI ÜNİTESİ FCPSUUNI2450U YENİ

Teslim süresi: 3-5 gün

Bir yıl garanti ile yeni

 

HONEYWELL FC-PSU-UNI2450U V2.1 SİSTEM GÜÇ KAYNAĞI ÜNİTESİ FCPSUUNI2450U YENİ 0

HONEYWELL FC-PSU-UNI2450U V2.1 SİSTEM GÜÇ KAYNAĞI ÜNİTESİ FCPSUUNI2450U YENİ 1

 

 

Giriş

The Honeywell Safety Manager™ is a highly reliable, high-integrity safety system for safety-critical control applications. Honeywell Safety Manager ™, güvenlik açısından kritik kontrol uygulamaları için oldukça güvenilir, yüksek bütünlüklü bir güvenlik sistemidir. As part of Honeywell's Experion™ PKS, integrated into PlantScape, or in stand-alone applications, Safety Manager forms the basis for functional safety, thus providing protection of persons, plant equipment, and the environment, combined with optimum availability for continuous plant operation. PlantWcape'e entegre edilmiş Honeywell Experion ™ PKS'nin bir parçası olarak veya bağımsız uygulamalarda Güvenlik Yöneticisi, işlevsel güvenliğin temelini oluşturur, böylece sürekli tesis çalışması için optimum kullanılabilirlikle birlikte kişilerin, tesis ekipmanlarının ve çevrenin korunmasını sağlar. Safety Manager is a user-programmable, modular, microprocessor-based safety system, which can perform a wide range of high-integrity process control and safety instrumented functions, including: • High-integrity process control, • Burner/boiler management systems, • Process safeguarding and emergency shutdown, • Turbine and compressor safeguarding, • Fire and gas detection systems, and • Pipeline monitoring. Safety Manager, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli yüksek bütünlüklü proses kontrolü ve güvenlik aracılı işlevleri gerçekleştirebilen kullanıcı tarafından programlanabilir, modüler, mikroişlemci tabanlı bir güvenlik sistemidir: • Yüksek bütünlüklü proses kontrolü, • Brülör / kazan yönetim sistemleri, • Proses emniyeti ve acil kapatma, • Türbin ve kompresör emniyeti, • Yangın ve gaz algılama sistemleri ve • Boru hattı izleme.

 

İş sonuçlarını iyileştirir

Safety Manager™ is the natural evolution of the current proven in use Fail Safe Controller (FSC®) safety system platform, which has gained global acceptance for more than 15 years. Safety Manager ™, 15 yıldan fazla bir süredir küresel kabul gören Fail Safe Controller (FSC®) güvenlik sistemi platformunun kullanımda kanıtlanmış olan akımının doğal gelişimidir. It embeds proven technology with two decades of Honeywell process safety management expertise in integrating process safety data, applications, system diagnostics and critical control strategies. Proses güvenliği verilerini, uygulamalarını, sistem tanılamayı ve kritik kontrol stratejilerini entegre etmede yirmi yıl süren Honeywell proses güvenliği yönetimi uzmanlığı ile kanıtlanmış teknolojiyi barındırır. Safety Manager is designed to improve a company's business results by fundamentally enhancing process safety and protecting plant assets and people. Güvenlik Yöneticisi, süreç güvenliğini temelden artırarak ve tesis varlıklarını ve insanları koruyarak bir şirketin iş sonuçlarını iyileştirmek için tasarlanmıştır. Through tight integration with Experion™ Process Knowledge System (PKS), safety systems are unified into one single safety system architecture, assuring a unique opportunity to improve both safety and availability of processes. Experion ™ Proses Bilgi Sistemi (PKS) ile sıkı entegrasyon sayesinde güvenlik sistemleri, proseslerin hem güvenliğini hem de kullanılabilirliğini geliştirmek için eşsiz bir fırsat sağlayarak tek bir güvenlik sistemi mimarisinde birleştirilir. Experion PKS provides unprecedented connectivity through all levels of process and business operations and optimizes work processes, improves routine maintenance efficiencies, enhances safety management, and releases personnel from manual processes. Experion PKS, tüm süreç ve iş operasyonları seviyeleri ile benzeri görülmemiş bir bağlantı sağlar ve çalışma süreçlerini optimize eder, rutin bakım verimliliğini artırır, güvenlik yönetimini geliştirir ve personeli manuel süreçlerden kurtarır.

 

QMR teknolojisi üzerine inşa edilmiştir

Manager™ is based on the unique and field proven Quadruple Modular Redundant (QMR™) diagnostic based technology with a 2oo4D architecture. Manager ™, 2oo4D mimarisi ile benzersiz ve sahada kanıtlanmış Dörtlü Modüler Yedekli (QMR ™) teşhis tabanlı teknolojiye dayanmaktadır. QMR enhances system flexibility, increases diagnostic messaging capabilities and improves system fault tolerance for critical applications. QMR, sistem esnekliğini artırır, tanılama mesajlaşma yeteneklerini artırır ve kritik uygulamalar için sistem hatası toleransını artırır. It enables the handling of multiple system faults within Safety Manager, matching the needs of critical control applications. Güvenlik Yöneticisi içinde kritik kontrol uygulamalarının gereksinimlerini karşılayan birden fazla sistem hatasının işlenmesini sağlar.


 

Biz hAB PLC, Omron PLC ve Honeywell C200, C300, TC / TK / MC / CC / 511/512/513/514 ve bazı FC serisi ürünler gibi model numaralarında iyi fiyat,
Başka bir sorunuz varsa, lütfen bana bildirmekten çekinmeyin.
 
 

İletişim bilgileri
Sales Manager

Telefon numarası : +8613510133539

Naber : +8613510133539